Neljapäev, 8. detsember 2022
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

NB! Õpilase lisamist õpperühma alusta sisselogimisega ja lehelt Lapsevanem.

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • kunst
  • muud

Piirkond

  • Rapla
  • Alu
  • Juuru
  • Kaiu
  • Kabala
  • Hagudi
  • Kuimetsa
  • Purku
  • Raikküla
  • Kuusiku
  • Lipa
  • Järlepa
  • muu

Teenusepakkuja

  • Alu Kool
  • Hagudi Põhikool
  • Juuru Eduard Vilde Kool
  • Juuru Rahvamaja
  • Kabala Lasteaed-Põhikool
  • Kaiu Põhikool
  • Linnaaluste küla perenaiste selts
  • Rapla Huvikool
  • Rapla Kesklinna Kool
  • Rapla Muusikakool
  • Rapla Sulgpallikubi Valge Hani
  • Rapla Valla Avatud Noortekeskus
  • Rapla Vesiroosi kool
  • Raplamaa Rattaklubi KOMO
  • RIINIMANDA KOORISTUUDIO

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele

Tasu

  • Tasuta
  • Tasulised
Alu Kool
Leiti 4 huviringi
Kunstiring
Juhendaja Tiina Kaffer
Mudilaskoor
Juhendaja Annika Karindi
Puutööring
Juhendaja Pille Laos
Hagudi Põhikool
Leiti 14 huviringi
Inglise keel
Juhendaja Janika Kibur
Keraamika
Juhendaja Aksella Piiliste
Kitarriõpe
Juhendaja Argo Niinemets
Juuru Eduard Vilde Kool
Leiti 3 huviringi
Mudilaskoor
Juhendaja Elve Ruus
Pallimängud
Juhendaja Jüri Pritšin
Spordiring 1-4
Juhendaja Jüri Pritšin
Juuru Rahvamaja
Leiti 3 huviringi
Karmoška ring
Juhendaja Siim Sarv
Kunstiring
Juhendaja Kristel Luige
Tantsuring
Juhendaja Vivian Loorents
Kabala Lasteaed-Põhikool
Leiti 13 huviringi
Inglise keele ring
Juhendaja Salle Nurmeta
Keraamika
Juhendaja Anu Vendelin
Kokanduse ring
Juhendaja Kaidi Pähn
Kaiu Põhikool
Leiti 18 huviringi
Draamaring 3.-6. klassile
Juhendaja Maria Laatspera
Kabe- ja malering 1.-9. klassile
Juhendaja Aivo Sildvee
Kitarriring 3.-9. klassile
Juhendaja Argo Niinemets
Linnaaluste küla perenaiste selts
Leiti 2 huviringi
teatristuudio Ega Vist Rapla Gümnaasiumi trupp
Juhendaja Krista Olesk
teatristuudio Ega Vist Vesiroosi noored
Juhendaja Krista Olesk
Rapla Huvikool
Leiti 4 huviringi
õmblusstuudio
Juhendaja Ira Veiksaar
Bändiring
Juhendaja Argo Niinemets
laulustuudio
Juhendaja Thea Paluoja
Rapla Kesklinna Kool
Leiti 17 huviringi
"Riinimanda" laulukoor
Juhendaja Urve Uusberg
DJ-ring
Juhendaja Reigo Andok
Kõneõpetuse ring
Juhendaja Koidula Takk
Rapla Muusikakool
Leiti 13 huviringi
Akordion
Juhendaja x
Ettevalmistusklass
Juhendaja x
Flööt
Juhendaja x
Rapla Sulgpallikubi Valge Hani
Leiti 2 huviringi
Grupp I
Juhendaja Kairo Kadarpik
Grupp II
Juhendaja Kairo Kadarpik
Rapla Valla Avatud Noortekeskus
Leiti 4 huviringi
Lauatennis
Juhendaja Andres Sahkur
Poistering
Juhendaja Leho Rohtla
Saviring
Juhendaja Janina Päädam
Rapla Vesiroosi kool
Leiti 30 huviringi
Digiring
Juhendaja Elin Kiin
Instrumentaal-vokaal ansambel
Juhendaja Vahur Soonberg
Keraamika
Juhendaja Helle Kruus
Raplamaa Rattaklubi KOMO
Leiti 2 huviringi
noorem treeningrühm
Juhendaja Toivo Suvi
treeningrühm
Juhendaja Toivo Suvi
RIINIMANDA KOORISTUUDIO
Leiti 2 huviringi
Noortekoor Riinimanda
Juhendaja Pärt Uusberg
Riinimanda Mudilaskoor
Juhendaja Urve Uusberg